Hakkımızda

ünsa makina

BİZİ TANIYIN

 ÜN- SA GIDA MAKİNALARI, 1978 yılından bugüne kadar kaliteli ürün, zamanında teslim hizmet anlayışından ödün vermeden büyük titizlikle adından söz ettirmenin gururunu yaşamaktadır.

 Uzun yıllardır çalışmakta olduğu uzman kadrosu ile; Elevatör aktarma sistemleri, taşıyıcı bantlar, gıda konveyörleri, eleme boylama temizleme sistemleri, karışım sistemleri, kahve tesisleri, yıkama kurutma makinaları, dolum makinaları ve özel üretim makinaları ile son teknolojiye ayak uydurarak tam ve yarı otomatik otomasyon sistemlerini de bünyesine katarak kaliteli makinalar üretmeye devam etmektedir.

 Enerji, dinamik, çağın yeniliklerine ayak uydurmayı bilen ÜN-SA GIDA MAKİNALARI müşterilerine en iyi hizmet sunma arzusu ve gayreti içerisindedir.

VİZYONUMUZ

Ülkemizde büyük bir yeri olan gıda makinaları, elektronik, otomasyon ve yazılım sektörlerinde son teknolojiye uygun ürünler üretmek. Ar-ge çalışmalarımıza daha fazla önem göstererek dünya standartlarında kaliteli ürünler üretmeyi hedeflemek. 

MİSYONUMUZ

ÜN-SA GIDA MAKİNALARI olarak; Kaliteli ürün, teknolojiye uygun ürünler üretmek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, çalışanlarına güvenlik ve meslek eğitimine önem gösteren bir işyeri ortamı sağlamaktır.