Üretim

ünsa makina

Üretim

 

1978 yılında kurulan Ün Sa Gıda Makine, gıda makineleri üretim ve satışı ile iş dünyasına giriş yapmıştır. Kuruluşundan beri dürüst ve kaliteli üretim anlayışını benimseyen ÜN SA, özellikle elevatör aktarma sistemleri, taşıyıcı bantlar, gıda konveyörleri, eleme, boylama, temizleme sistemleri, karıştırma sistemleri, kahve tesisleri, yıkama kurutma makinaları, dolum makinaları ve özel üretim makinaları gibi makinelerinin üretimini başarıyla yürütmektedir.

Üretimde kullandığımız malzemeler, mükemmel şekillendirilebilme özelliğine sahip, kaynaklanabilirlik açısından tüm standart kaynak çeşitlerine uygundur. Ayrıca, kullandığımız malzemeler bir çok gıda üretimi ve prosesi yapılan çevrelerde kolayca temizleme özelliği ile, organik kimyasallara, çok geniş bir alanda inorganik kimyasallara ve renkli boya maddelerine karşı dayanıklıdır.

Kaliteyi isteyenlere;

Müşterilerimizin istekleri ve tecrübelerimiz doğrultusunda, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak en doğru çözümü bulduktan sonra 2D ve 3D tasarım programlarında yaptığımız çizimlerle ya da daha önce imal ettiğimiz benzer örneklerle müşterilerimize sunuyoruz. Tasarımlarımız onay aldıktan sonra son ölçü ve teknik detaylar alınarak sistemin kurulacağı yerin fiziksel özelliklerine göre üç boyutlu bire bir çizimini gerçekleştiriyoruz. 

Tasarımımızı teknik resme döktükten sonra imalata geçiyoruz ve gerekli işleme, kesim, büküm, üretim, kaynak ve montaj işlemlerinden gerekli olanlarıyla ürünlerimizi oluşturuyoruz.